מחנות הקיץ הרפואיים 2018

אודות מחנה הקיץ

מחנות הקיץ הרפואיות של האגודה לסוכרת נעורים (סוג 1) הינו אחד הפרויקטים המשמעותיים ביותר של האגודה. מדי שנה לוקחים במחנות למעלה מ-200 ילדים, במגוון גילאים.

המחנה נחלק לשלושה מחזורים (יסודי: בוגרי ד’-ו’, חט"ב: בוגרי ז’-ט’, תיכון: בוגרי ט’-יא’), ומתקיים מדי קיץ במהלך יולי-אוגוסט בתנאי פנימייה.

במהלך המחנה עוברים הילדים חוויה ייחודית הכוללת מגוון רחב של פעילויות, מסלולי טיול, פעילויות העשרה, סדנאות העצמה קבוצתית ואישית וכמובן סדנאות רפואיות. תוך כדי הילדים לומדים, חלקם בפעם הראשונה, כיצד להתנהל עם הסוכרת באופן עצמאי הן מבחינת בדיקות הדם והן מבחינת הזרקת האינסולין. הילדים נפגשים עם ילדים נוספים המתמודדים עם אותם קשיים שהם חווים ויוצרים יחד חברויות המלוות אותם לאורך שנים.

מחנה זה ייחודי ונבדל מקייטנות אחרות משום המסגרת הרפואית בה היא מתקיימת: הילדים מלווים בצוות רפואי רחב הכולל רופאים/ת, אחיות, דיאטניות ועו"סיות ממרפאות הסוכרת ברחבי הארץ אשר מגיעים בהתנדבות לקייטנה.

בנוסף לצוות הרפואי, הילדים מלווים במדריכים סוכרתיים בעצמם, אשר אחראיים עליהם 24 שעות ביממה. כל מדריך מקבל תדריך על כל חניך שבאחריותו, הכולל נתונים רפואיים, רגשיים ותזונתיים כדי למקסם את ההתייחסות האישית. ניתנת התייחסות מתאימה גם לילדים עם צליאק והאוכל מותאם עפ"י הצרכים.

מחנות הקיץ 2018 -יתקיימו בקיבוץ בית העמק

השנה, יתקיים מחנה הקיץ של האגודה בחודשים יולי - אוגוסט, בקיבוץ בית העמק.

המחנה יכלול פעילויות חווייתיות ואתגריות במקום עצמו ובאתרים רבים מחוצה לו. בנוסף, יתקיימו פעילויות מלמדות עם הצוותים הרפואיים המלווים את המחנה, לצד העצמה אישית וקבוצתית.

מחזור יסודי:
בוגרי כיתות ד’- ו’:  23-26. 7

מחזור חטיבת ביניים:
בוגרי כיתות ז’- ח’:  29.7-2.8

מחזור תיכון:
בוגרי כיתות ט’ – י"א:  5-9.8

דגשים חשובים לקראת הרשמה למחנות הקיץ

טרם הרישום אנא קראו את הדגשים הבאים

הרישום למחנות הקיץ והתשלום אליו, מתבצע דרך אתר האגודה, ויהיה פתוח בין התאריכים 8.5 ועד 20.6.2018.

עלות השתתפות לחברי האגודה הינה 1150 ₪, וכוללת לינה, כלכלה מלאה וכל פעילויות המחנה. עלות ההשתתפות למי שאינו חבר אגודה – 3000 ₪. ניתן להצטרף כחברי אגודה בקישור (קישור לטופס) ובהתאם לשלם מחיר לחברי אגודה.

השלמת הרישום למחנות הקיץ מותנה בשליחת המסמכים הרפואיים חתומים, לאגודה לסוכרת נעורים, עד לתאריך 20.6.2018. אחרת, השתתפותך תבוטל וכספך יוחזר. את המסמכים הרפואיים ניתן לשלוח אלינו במייל

או לפקס: 03-5100724

עבור המעוניינים בוועדת ההנחות: יש לפנות למזכירות האגודה בטלפון 03-5160171 או במייל על מנת לקבל מאתנו טופס רישום, אותו עליכם למלא ולשלוח אלינו בהקדם האפשרי למייל הנ"ל (לצורך שריון מקום). כמו כן, עד לתאריך ה-3.6.2018 יש להעביר למייל זה, את טופס וועדת ההנחות חתום על ידי עו"ס המרפאה וטפסים רפואיים חתומים על ידי הרופא המטפל. טפסי וועדת הנחות לא יתקבלו לאחר ה- 03.06.18.

מדיניות ביטולים:

חודש עד שבועיים לפני מועד המחנה: החזר כספי למעט 150 ₪ שבועיים עד שבוע לפני מועד המחנה: החזר כספי למעט 400 ₪.